Ви використовуєте застарілий браузер. Детальніше »
Щоб використовувати всі можливості сайту, завантажте і встановіть один з цих браузерів:

Угода Користувача і політика конфіденційності

Дана Угода користувача регулює відносини між ТзОВ «Українські джерела» ЄДРПОУ 25230161 (далі Українські Джерела Львів), та користувачем мережі Інтернет (далі Користувач) по використанню сервісу Українські Джерела (м.Львів).

Перед використанням сервісу Українські Джерела (м.Львів) Користувач зобов'язаний ознайомитись з даною Угодою Користувача. Продовжуючи користуватись ресурсом www.djerela.lviv.ua (надалі – Сайт) і здійснювати замовлення клієнт надає згоду даній Угоді Користувача і політиці конфіденційності.

Приєднуючись до цієї Угоди, Користувач надає повну згоду зі всіма умовами, а в тому числі, в частині надання згоди Українські Джерела (м.Львів) на обробку персональних даних Користувача на умовах, вказаних в розділі 8 даної Угоди і на дозвіл отримання розсилок інформаційного та рекламного змісту. 

     1. Предмет Угоди користувача.

1.1.Українські Джерела (м.Львів) пропонує користувачу доступ до сервісу замовлення питної бутильованої води і супутніх товарів (далі Товари) на умовах, передбачуваних цією Угодою Користувача.

1.2.Угода Користувача може бути редагована Українські Джерела (м.Львів) в односторонньому порядку без попереднього повідомлення. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її опублікування на сторінці Сайту, якщо нове або інше не передбачуване новою редакцією Угоди.

1.3.Користувач в праві відмовитись від прийняття змін Угоди, здійснених Українські Джерела (м.Львів), що означає відмову Користувача від користування сервісом Українські Джерела (м.Львів).

1.4.Інформація про доставку, товари, курєрів, лабораторних аналізів, режимах роботи надається Українські Джерела (м.Львів). Українські Джерела (м.Львів) не несе відповідальності за актуальність і достовірність такої інформації.

 

     2. Опис Послуг

2.1.Додаток Українські Джерела (м.Львів) є єдиною інформаційною системою замовлень, яка пропонує Користувачам можливість для замовлення товарів, котрі реалізуються службою доставки (далі Партнер).

Українські Джерела (м.Львів) приймає від Користувача грошові кошти в рахунок оплати замовлень і здійснює доставку замовлень Користувачам. Доставка замовлень здійснюється курєрами Українські Джерела (м.Львів). Оплата за замовлення Користувачем проводиться безпосередньо курєрам Українські Джерела (м.Львів) або по безготівковому розрахунку.

2.2.Способи оплати:

- Готівковий розрахунок (При доставці курєрами, оплата здійснюється готівкою курєру у руки)

- Безготівковий розрахунок (При доставці курєром, оплата здійснюється по безготівці на розрахунковий рахунок)

- Банківською карткою (При доставці курєром, оплата здійснюється по безготівці на сайті або картою)

Для вибору оплати товару за допомогою банківської карти Онлайн, на відповідній сторінці необхідно натиснути кнопку “Онлайн Оплата”. Оплата здійснюється через Приват Банк з використанням банківських карт наступних платіжних систем : Visa International або MasterCard.

2.3. Правові відносини по купівлі продажу Товарів виникають безпосередньо між Українські Джерела (м.Львів) і Користувачем. Українські Джерела (м.Львів) є стороною згоди по реалізації товарів Користувачу.

Система LiqPay – це платіжний сервіс Приват Банку. Для здійснення платежу Платник повинен внести дані банківської карти на платіжній сторінці банку (Отримувач, у разі відповідності Отримувача вимогам стандарту PC I DSS) і підтвердити платіж.

Перед початком використання продукту Платник не зобовязаний проходити процеси ідентифікації і верифікації в АО КБ «ПриватБанк» якщо сума платежу не перевищує суму разової транзакції, при якій ідентифікація і верифікація не проводяться у відповідності до чинного законодавства України.

2.4. Користувач надає згоду на те що всі послуги надаються «як вони є» і що Українські Джерела (м.Львів) не несе відповідальності за якість товарів що поставляються, за затримки, збої, не правильну або не всвоєчасну доставку замовлень, а також за збої у роботі платіжних систем. Інформація про доставку, яка надається користувачу, несе інформаційний характер, і може не враховувати обставини на які не впливає воля Українські Джерела (м.Львів), в тому числі: затримка в звязку з поганими метеорологічними умовами, дорожніми заторами то що. Також Користувач підтверджує свою згоду на те, що в період підвищеного попиту(сезонного) строк підтвердження замовлення і його доставка можуть бути збільшені.

2.5. Створення замовлення і його доставка здійснюється Користувачам на умовах які вказані  на Сайті, і є підтвердження м згоди Користувача з істотними умовами доставки товарів.

2.6. Користувач самостійно оформляє замовлення  на Сайті.

2.7. Користувач здійснює оплату замовлення одним з доступних способів:

2.7.1. Безпосередньо при отриманні замовлення від Українські Джерела (м.Львів) готівкою, банківською картою або іншим способом запропонованим Українські Джерела (м.Львів).

     3.Зобовязання по використанню сервісу.

3.1.  Користувач дає згоду на надання достовірної, повної і актуальної інформації на запитання, що пропонуються у формі замовлення і/або формі реєстрації.

3.2. Якщо Користувач надає неправдиву/некоректну інформацію або у Українські Джерела (м.Львів) є серйозні обставини думати, що надана інформація не правдива, не повна, або не точна, Українські Джерела (м.Львів), має право призупинити або відмінити реєстрацію користувача і відмовити йому в використанні сервісу.

3.3. Українські Джерела (м.Львів) залишає за собою право відмовити Користувачу в застосуванні сервісу Українські Джерела (м.Львів), без повідомлення Користувача і /або без пояснення причини.

     4. Реєстрація Користувача

4.1. Користувач дає згоду пройти процедуру реєстрації на сайті, заповнивши форму реєстрації і надати згоду на умови Угоди користувача шляхом підтвердження пункту «Угода Користувача»

     5. Умови використання матеріалів, розміщених Українські Джерела (м.Львів)

5.1.  Сайт містить матеріали, які охороняються авторським правом, товарними знаками,... , включаючи, але не обмежуючись: тексти, фото, графічні зображення.

5.2. При цьому весь зміст Сайту охороняється авторським правом як твір створенний колективною працею відповідно до чинного законодавства про авторське право.

5.3. Українські Джерела (м.Львів) належить право на використання змісту Сайту (в тому числі, право на підбір, локацію, систематизацію і обробку даних)

5.4.  Користувач не має права вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь в продажі, створювати похідні продукти або будь яким інакшим чином використовувати, частково або повністю, вміст Сайту.

5.5.  Користувач Мережі зобовязується використовувати  Сайт тільки в законних цілях.

     6. Відповідальність

6.1. Додаток Українські Джерела (м.Львів) не несе відповідальності за дотримання/не дотримання своїх обов'язків пере д Користувачем, а також за достовірність інформації. Сайт Українські Джерела (м.Львів), є лише інформаційним джерелом між Користувачем та службою доставки.

6.2. Українські Джерела (м.Львів) є інформаційною сполучною ланкою між Користувачем і службою доставки,  при цьому Українські Джерела (м.Львів) в праві приймати питання/претензії від Користувачів відносно доставки на протязі 24 годин (двадцять чотири) з моменту доставки/очікуваної доставки, при цьому щоб уникнути шахрайства Користувач зобовязаний надати матеріали з фото/відео фіксацією підтвердження пошкодженого замовлення.

       7. Права власності Українські Джерела (м.Львів)

7.1. Користувач визнає і надає згоду на те що, що сервіс Українські Джерела (м.Львів) і всі необхідні програми, звязані з ним, містять конфіденційну інформацію, яка захищена законами про інтелектуальну власність і іншими міжнародними законами. Користувач надає згоду не модифіцирувати, не продавати, не розповсюджувати цей контент і програми, загалом чи по частинам.

     8. Конфіденційність

8.1.  Персональні дані Користувача опрацьовуються відповідно до закону.

8.2. При реєстрації/створенні (оформленні) замовлення на Сайті Українські Джерела (м.Львів) Користувач надає наступні дані: ПІБ, номер мобілльного телефону і адресу доставки замовлення.

8.3. В цілях виконання даної Угоди Користувача Українські Джерела (м.Львів) розвиває, оптимізує і впроваджує новий функціонал сервісу(включаючи продукти інформаційного, рекламного, розважального характеру) в т.ч. з участю афільованих осіб або партнерів. Для забезпечення реалізації вказаних цілей, а також в цілях інформування Користувачей про свої послуги, просування  Українські Джерела (м.Львів) товарів та послуг, проведення електронних СМС опитувань, отримання Користувачем персоналізованої (таргетованої) реклами, контролю маркетингових акцій, клієнтської підтримки, організації доставки товару Користувачам, проведення розіграшів призів серед Користувачів, контролю задоволеності Користувача і якості послуг, які надають доставка, перевірка, дослідження і аналіз таких даних Користувач при реєстрації/створенні (оформленні) замовлення надає згоду і доручає Українські Джерела (м.Львів) здійснювати з дотриманням застосованого законодавства обробку даних, в т.ч. результатів автоматизованої обробки таких даних у вигляді цілочисельних і текстових значень і ідентифікаторів, їх передачу афільованим особам і партнерам на виконання такого доручення на обробку, а також здійснювати збір(отримання) даних Користувача і інакших пов’язаних з Користувачем даних від афільованих осіб і партнерів.

Українські Джерела (м.Львів) має право розпоряджатись статистичною інформаціє, зв’язаною з фунціонуванням Сайту.

8.4.  Під даними, пов’язаними з Користувачем, мається на увазі технічні засоби(пристрої) і  способи технологічної взаємодії з сервісом Українські Джерела (м.Львів) і сервісами афільованих осіб і партнерів(в т.ч. ІР-адрес хоста, вид операційної системи, тип браузеру, географічних даних, дані про провайдера та інше) про активність Користувача, а також інші дані, одержувані цими способами

8.5.  Під обробкою даних мається на увазі будь яка дія (операція) або сукупність дій(операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи у себе збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення,зміни), витяг, використання,  передача афільованим особам і партнерам Українські Джерела (м.Львів), блокування,  видалення, знищення.

8.6. Українські Джерела (м.Львів) мають право залишати Користувачу від свого імені самостійно або із залученням технічних партнерів інформаційні, в т.ч. сервісні і рекламні повідомлення, на електронну пошту Користувача, мобільний телефон (смс, телефонні дзвінки) або через сервіси партнерів Українські Джерела (м.Львів) (соціальні мережі, месенджери то що). Користувач в праві відмовитись від отримання рекламної і інакшої інформації без пояснення причини відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача про замовлення на етапі обробки, відправляються автоматично і не можуть бути заблоковані Користувачем.

Користувач в праві відмовитись від отримання рекламних повідомлень звернувшись у відділ підтримки клієнтів по електронній адресі u_djerela@ukr.net

8.7. Українські Джерела (м.Львів) в праві використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію, і Українські Джерела (м.Львів) вправі передавати інформацію про «cookies» Партнерам, агентам і третім особам, які мають укладені договори з Українські Джерела (м.Львів), для здійснення обовязків перед Користувачем і для цілей статистики і оптимізації рекламних повідомлень.

8.8. Українські Джерела (м.Львів) отримує інформацію про ір-адресу відвідувача через Додаток або Сайт. Ця інформація не використовується для встановлення персоналізації відвідувача.

     9. Загальні положення

9.1. Дана Угода регулюється нормами чинного законодавства.

9.2.Усі можливі суперечки з приводу Угоди дозволяються згідно норм чинного законодавства України.

9.3. Зважаючи на безоплатність умов цієї угоди норм про захист прав споживачів не можуть бути застосованими до відношень між Користувачем і Українські Джерела (м.Львів).

9.4. Ніщо в угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Українські Джерела (м.Львів) агентських відносин, відносин товариства, відносин по сумісній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інакших відносин, прямо не передбачених цією угодою

9.5.  Запитань, які пов’язані з виконанням Угоди, необхідно звертатись по адресі місцезнаходження Українські Джерела (м.Львів).:

     Контакти 

Фактична адреса: Україна, м.Львів, вул. Чайковського 8/5, 79000

Юр.адреса: м.Львів, вул. Братів Рогатинців буд. 26 кв.8, 79008

Електронна адреса:  u_djerela@ukr.net

Конт.тел.: (032) 261-35-10; 243-47-47.

     Реквізити

ТзОВ «УКРАЇНСЬКI ДЖЕРЕЛА»Код отримувача: 25230161

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA743253210000026002053764545

Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК" 

4.5 з 5. Оцінок: 28.